پیرو موعود

مذهبی بسیار است؛باید مذهبی ها را مهدوی کنیم

پیرو موعود

مذهبی بسیار است؛باید مذهبی ها را مهدوی کنیم

پیرو موعود

--=بسم الله الرحمن الرحیم=--
دستنوشته های یک گنهکار پشیمان . . .
جنگ هنوز ادامه دارد . . .
در های شهادت باز باز است . . .
#قرارناالمقاومه
#المقاومه_حتی_الفرج
ما میخواهیم علی اکبر های امام زمانمان باشیم
پیرو موعود
یاحق

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۳ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

دوباره به محرم نزدیک میشویم،میخواهیم امسال محرمی مهدوی داشته باشیم و چله نشینی کنیم...میخواهیم هر شب با خود مرور کنیم که عهد شکنی با امام زمان سال 61 هجری چه کرد و عبرت بگیریم که عهد نشکنیم

http://p313.ir/download/samimi/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%88%D8%AF2(1).jpg

"مشق عاشقی"

ما میخواهیم علی اکبر های امام زمانمان باشیم

چهل شب زیارت عاشورا میخوانیم تا بفهمیم که کوفیان با ولی زمانشان چه کردند و صبح همان شب دعای عهد میخوانیم و با امام زمانمان عهد میبندیم که کوفی نباشیم

شروع طرح از 25 شهریور ماه الی 4 آبان 1393

نیت:تعجیل در ظهور امام عصر

حاجت:اقامه نماز در کربلا به امامت مهدی فاطمه(عج)

حتی اگر دیر رسیدی با ما در این طرح همراه باش...

به امید ظهور مولا و سرومان که صدالبته نزدیک است

فایل صوتی مشق عاشقی رو هم حتما دانلود کنید

محمد جهاد | مَـأمـولـ |
۲۵ شهریور ۹۳ ، ۱۱:۱۵ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۵ نظر
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

http://dl.p313.ir/up/do.php?img=1634

روزی که این وبلاگ رو باز کردم هدفم این بود که یه وبلاگ شخصی داشته باشم که جنگولک بازی های خودم رو توش انجام بدم،ناچار یه سری از مطالبم مخاطب ها خاص خودش رو داره که فقط اونا میفهمن چی میگن!این مطلب هم از آن دسته مطالب هست که مخاطب خاص داره!

نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی،نمایشگاهی بود که اولین و بهترین فرصت برای تبلیغات پیروان موعود برای من بود!به هر دری میزدم تا به خیال خودم پرچم پیروان رو ببرم بالا اما این فقط یک خیال بود.

به هر دری زدن به هر قیمتی،به قیمت مهم تر شدن آرم از آرمان و اینکه در مقابل پیروان موعود حتی اسم امام زمان جز حواشی کار من باشه!

اینکه فراموش کنم کی هستم!و فقط از فعالیت این برام مهم باشه که دیگران چی میگن!و همین نکته آزارم میداد که دیگران هیچ وقت راضی نمیشن!رضایت و تجمل گرایی و مانور گنده گی از رضایت امام زمان برامون بیشتر اهمیت داشت...

توی نمایشگاه داغ بودم و  به شدت جو گیر و حرف های اطرافیانم که نصیحت به انقلابی بودن میکردند برایم خنده دار بود و همه را به چشم رقیب خودم میدم!

اما حالا که نمایشگاه تمام شد و جو از سرم افتاده حرف هایشان برایم چراغ راه است،و وقتی هشدار هایشان را به یاد می آورم که به از بی برکت شدن خبر میداد میبینم مدتی است که واقعا کار بی برکت و است و دیگر امداد غیبی هم کم شده...حقمان هم هست...وقتی غرفه میزنیم برای معرفی خودمان نه نشر فرهنگ مهدوی،وقتی خبر و مقاله میزنیم برای بازدید خودمان نه جذب افراد به مهدویت حاصلی ندارد چون ما ارزش نداریم همین اندک ارزش کار هم به لطف نام مبارک امام زمانمان است.

خداشاهد است که هیچ وقت این اهداف هدفم نبوده،اما ناخواسته وارد بازی رسانه شدم و بازیچه شدم...میخواستم سوار رسانه شوم اما رسانه سورام شد.

این حرف ها چند مخاطب داشت،مخاطب اصلی افرادی بودن که در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی حقیر رو تحمل کردن و دیگری مدیران سایت های همسنگرم که قریب 30 سایت مهدوی و مذهبی میشناسم که با همین شیوه جلو میروند...این حرف ها را ازکسی شنیدید که از این شیوه جز سودی کاذب و محدود به زمان چیزی ندید...

نصیحتی برادرانه اگر دیدی خبری و مطلبی را برای بازدیدش میخواهی بزنی استغفار کن و صفحه رو ببند فقط نیت جهاد باشد و بس من تازه امتحان کردم نمیدونی چه فازی میده وقتی جلو نفست می ایستی.

شاید یه مدت بازدید فوق العاده داشته باشی اما یه روزی به همون شدت میخوری زمین!چون هدفت مشکل داشته

عکس بالا رو به نشانه اعتراض گرفته بودم که بگم غرفه شلوغ نباشه،شیک باشیم،تر و تمیز،ناز و مجلسی گور پدر انقلابی بودن و هیئتی بودن کلاس کار مهمه اما حالا به این نتیجه رسیدم که کلاس هیچ ارزشی نداره برای همین با کمال افتخار این عکس رومیزارم که نفس رو له کنم...

این نمایشگاه آخرین باری بود که بی کله بازی در میارم و فقط حرف خودم رو میفهمیدم،ان شاءالله خدا کمک کنه میخوام یه مدت بگم "چشم"....هی گفتم خودم رفتم جلو آخرش فهمیدم باید میگفتم چشم...

کوری چشم خودم افتخار میکنم که یک گجله هستم!البته اگر لیاقت داشته باشم...(این لغت گجله توضیح مفصل داره که در وقت مناسب مطرح میکنم)

پیرو نوشت:

  1. تشکر میکنم از تمام کسانی که بنده رو تحمل کردن و غرفه پیروان موعود رو علم کردند
  2. تشکر میکنم از کسانی که کمک مالی کردن و تو هزینه ها غرفه کمکمون کردند
  3. تشکر میکنم از کسانی که تشریف اوردن به غرفه گروه رسانه ای امام عصر(عج)
  4. درمورد گروه رسانه ای امام عصر(عج)سوال زیاد پرسیدن ازم؛ان شاءالله مجموعه سایت های این گروه رو به زودی رونمایی میکنیم و سیاست های گروه رو و اینکه چطور میشه بهش پیوست رو عمومی اعلام میکنیم
  5. عکس ها و گزارش تکمیلی نمایشگاه رسانه دیجیتال رو در پست بعدی به زودی قرار خواهم داد


قول داده بودم یه بنده خدایی رو ترور رسانه ای کنم،برای اینکه مثل ا.ع گنده نشه اسمشو نمیبرم چون فعلا ته دلم یه ذره دوسش دارم این آقای م.ر رو فعلا از حمله به شخصیتش خود داری میکنم اما آماده ام که حمله کنم(این جمله فقط یک مخاطب دارد)حواستو جمع کن آقای م.ر!!!!

[تصویر:  do.php?img=1633]

و مثل همیشه؛ما میخواهیم علی اکبر های امام زمانمان باشیم
به امید ظهور مولا و سرورمان که صدالبته نزدیک است.

یاحق
محمد جهاد | مَـأمـولـ |
۲۰ شهریور ۹۳ ، ۰۰:۴۳ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۶ نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

سومین همایش بزرگ مدافعان حریم ولایت با عنوان شمارش معکوس و با موضوع ضد صهیونیسم روز پنجشنبه 13 شهریورماه از ساعت 17 الی 19 برگزار می گردد.

به گزارش پیروان موعود،سومین همایش بزرگ مدافعان حریم ولایت با عنوان شمارش معکوس و با موضوع ضد صهیونیسم روز پنجشنبه 13 شهریورماه از ساعت 17 الی 19 برگزار می گردد.

 این همایش با حضور مسئولین و میهمانان ویژه و با سخنرانی دکتر علی اکبر رائفی پور از اساتید دانشگاه خواهد بود و شرکت برای عموم آزاد است.

مکان برگزاری همایش:

تهران - فرمانیه - خیابان شهید اندرزگو - جنب مسجد مفتخر - سالن همایش ولایت

 

 

 به امید ظهور مولا و سرورمان که صدالبته نزدیک است...

محمد جهاد | مَـأمـولـ |
۱۳ شهریور ۹۳ ، ۱۱:۰۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱ نظر